Květinářství, květiny, prodej květin on-line, Darujte Květinu s.r.o. Hradec Králové
Libor Vondrák - Darujte Květinu s.r.o.
Květinářství, květiny, prodej květin on-line
Denisovo nám. 750
500 04 Hradec Králové (Kukleny)
Telefon, fax: +420 495 537 325
Mobil: +420 604 148 898
E-mail: libor.vondrak@kvetinka-hk.cz
Web: http://www.kvetinka-hk.cz/

Navigace: [ přeskočit ]
» Objednávky

Objednávky květin a doplňkového sortimentu

Objednávky přijímáme on-line internetem z našich www stránek, e-mailem, telefonicky, faxem, poštou nebo osobně na prodejně.

Objednávka bude zrealizována až po zaplacení peněz zákazníkem v hotovosti nebo po obdržení platby na náš účet (případně po zaslání potvrzeného platebního příkazu bankou a to emailem nebo faxem) nebo po dokončené platbě platební kartou (on-line, off-line, telefon-line) nebo po zaslání potvrzené složenky poštou (emailem nebo faxem).

Nezaplacené objednávky nemohou být doručeny a předány.

Všechny zaplacené objednávky (viz druhý odstavec) jsou považovány za závazné. Automaticky potvrzujeme přijetí objednávky zasláním e-mailové zprávy nebo SMS zprávou zákazníkovi. Objednávka může být změněna nebo stornována do 30 minut poté co byla učiněna nebo 48 hodin před dodáním. Při zrušení nebo změně on-line objednávek Vás prosíme o uvedení jejich pořadových čísel, aby se předešlo nedorozumění.
V případě, že nebudeme moci (z naší strany) z jakýchkoliv důvodů Vaši objednávku vyřídit, peníze Vám budou vráceny zpět v hotovosti na naší prodejně nebo zaslány na Váš, předem dohodnutý, bankovní účet.
Všechny objednávky jsou splatné v českých korunách. V případě navracení peněz bude finanční částka vrácena taktéž v korunách.

Na přání zákazníka, který neobjednával zboží přímo na naší prodejně (on-line, telefon, atd.), zasíláme daňový doklad nebo fakturu o uskutečněném nákupu.

Ceny produktů a služeb jsou platné po dobu jejich umístění na našich webových stránkách www.kvetinka-hk.cz.

Veškeré doplňkové zboží (vína, dorty, parfumérii atd.) mimo nabídku květin, lze objednat pouze do Hradce Králové a do míst přilehlých v dosahu asi 50 km od Hradce Králové. Tento region zaváží přímo naše firma, a tím také garantujeme, že doplňkové zboží můžeme zákazníkovi nabídnout a bude skladem. Objednávky s tímto doplňkovým zbožím mimo zmíněné území je nutno vždy dohodnout dopředu telefonicky nebo e-mailem. Jinak pro objednávky květin s doplňkovým sortimentem po území celé ČR jsme připravili rubriku „Květiny MIX", kde lze tento mix objednávat rovnou bez předchozí dohody.

Postup objednání zboží v našem obchodě si můžete přečíst „ZDE".

Web ve správě PSHK s.r.o.