Květinářství, květiny, prodej květin on-line, Darujte Květinu s.r.o. Hradec Králové
Libor Vondrák - Darujte Květinu s.r.o.
Květinářství, květiny, prodej květin on-line
Denisovo nám. 750
500 04 Hradec Králové (Kukleny)
Telefon, fax: +420 495 537 325
Mobil: +420 604 148 898
E-mail: libor.vondrak@kvetinka-hk.cz
Web: http://www.kvetinka-hk.cz/

Navigace: [ přeskočit ]
» O nás

Květinka u kostela Hradec Králové - květinářství a květiny online

Vítáme Vás na stránkách firmy Darujte Květinu s.r.o. v Hradci Králové, Vašeho profesionálního partnera ve světě krásných květin, který působí na tomto květinovém trhu již od roku 1997 a přináší svým zákazníkům širokou paletu služeb.

Zajišťujeme prodej nejenom přímo v naší prodejně, ale i kompletní květinový servis mimo prodejnu na veškeré kulturní, společenské, sportovní i firemní akce, rauty či slavnosti, včetně doručení a naaranžování na předem domluvené místo.

Naše květinářství provozuje taktéž on-line internetový obchod s květinami i dárky a jejich následné dodávky po Hradci Králové, České republice i do zahraničí. Zajišťujeme dodávkové služby za místní ceny bez ohledu na to, odkud je objednávka odeslána.

Naší snahou je udělat vše pro pohodlí a spokojenost svých zákazníků a vyhovět jim maximálně v jejich přáních a požadavcích. Při objednání květin přes naši firmu si můžete být jisti, že vybrané květiny budou vždy čerstvé.

Náš tým se skládá ze čtyř profesionálních floristů/aranžérů. Při větších zakázkách se náš tým rozrůstá o další stejně zkušené externí aranžéry a v tomto týmu jsme schopni zajistit jakoukoliv zakázku na nejvyšší úrovni (reference).

Zaručujeme svým klientům plnou bezpečnost i soukromí a garantujeme, že veškeré Vámi uvedené informace na stránkách www.kvetinka-hk.cz nebudou dále šířeny ani jakýmkoliv způsobem zneužity.

Web ve správě PSHK s.r.o.