Květinářství, květiny, prodej květin on-line, Darujte Květinu s.r.o. Hradec Králové
Libor Vondrák - Darujte Květinu s.r.o.
Květinářství, květiny, prodej květin on-line
Denisovo nám. 750
500 04 Hradec Králové (Kukleny)
Telefon, fax: +420 495 537 325
Mobil: +420 604 148 898
E-mail: libor.vondrak@kvetinka-hk.cz
Web: http://www.kvetinka-hk.cz/

Navigace: [ přeskočit ]
» Doručování květin Hradec Králové

Doručování květin

Květinářství a květiny on-line

Nemáte čas, možnost, případně ani chuť shánět po městě kytici a ještě navíc ji osobně předat? Pak to nechte opravdu na nás. Vaše lásky, blízké, přátele i kolegy překvapíme, potěšíme a poděkujeme jim za Vás. Maximálně se vynasnažíme, aby Vámi vybrané a objednané květiny a dárky byly doručeny v co možná nejkratším termínu, případně v přesně Vámi vymezené době a to v perfektním stavu a kvalitě.

Fotografie květin

Pro co největší autentičnost květiny, dle vybrané fotografie a důvěru ve 100 % kvalitu doporučujeme objednávat květiny a dárky s několikadenním předstihem, aby bylo možno případně doobjednat květy, které by nemusely být momentálně skladem.

Převzetí květin

V případě, že příjemce květin není v určené době dodání zásilky na udané adrese, přenechá náš asistent květiny na bezpečném místě například u sousedů, na vrátnici, recepci, v info centru a podobně. Jestli ani takováto místa nejsou k dispozici, případně když si zákazník přál předání květin pouze této určené osobě, tak zanechá náš asistent na místě v poštovní schránce informační lístek s vysvětlením a kontakty na naší firmu, případně zanechá vzkaz v hlasové schránce telefonu příjemce. Objednavatele zásilky samozřejmě vždy o této situaci neprodleně informujeme telefonicky nebo e-mailem.O další doručení se pak pokusíme následující den. Pokud se ani při druhém pokusu nepodaří zásilku doručit, tak se zásilka vrací a bude znehodnocena (platí pouze u květin, ne u dárků). Pokud si budete přát další pokus o doručení, bude nutno zásilku znovu objednat a zaplatit. Prosíme Vás proto, uvádějte při vyplňování údajů o příjemci co nejvíce informací: v jakém patře bydlí, vyplňte raději mobilní i pevnou linku, zvonek kolikrát nezvoní, vůbec není, je vypálený nebo je na něm jiné jméno (babičky, příbuzných , pronajímatele bytu), to se stává většinou u studentů, ale jsou i jiní. Samozřejmě je důležité mít i správné informace na Vás ohledně telefonního čísla a e-mailové adresy, abychom Vás mohli kontaktovat v případě jakýchkoli nesnází. Raději se vždy ubezpečte, že příjemce květiny bude v udanou dobu na zadané adrese, předejde se tím určitě případným komplikacím.

Příjemce při převzetí květin a dárků podepisuje dodací list, který obsahuje počet a druh květů, z kterých je kytice vázána. Podepsáním dodacího listu a přijetím květin nebo dárků souhlasí příjemce se vzhledem a také s množstvím, jedná-li se o řezané květiny. Je tedy nutné, aby si zákazník dodávku pečlivě zkontroloval. Na pozdější reklamace ohledně množství a druhu dodaného produktu nebude brán zřetel. Případné stížnosti musí být oznámeny do 3 dnů po dodání, buď telefonicky, faxem nebo osobně na prodejně, kde budou ihned vyřešeny. Garantujeme, že řezané květiny vydrží čerstvé nejméně 3 dny, za předpokladu, že bude o květy správně pečováno ze strany odběratele.

Nezodpovídáme za zdržení nebo nedoručení zásilky v případě, že jsou nedostatky na straně zákazníka, např. udání nesprávné adresy, zamítnutá platební karta, přestěhování, dovolená či služební cesta příjemce.
Produkty vyobrazené v on-line katalogu se mohou lišit od skutečně dodaných květin a dárků. Nahrazení je nutné, aby bylo možno zboží doručit v dohodnuté době. Vyhrazujeme si právo nahradit zboží uvedené v katalogu zbožím podobného vzhledu, stejného druhu a stejné nebo vyšší kvality tak, aby bylo dosaženo bezvadného vzhledu a co nejvyšší podobnosti.

Doručování květin zajišťujeme po Hradci Králové, celé České republice i do zahraničí.

Doručování květin a dárků po Hradci Králové o okolí:

Doručování květin zajišťujeme každý den, včetně sobot, nedělí a svátků. Standardně v pracovních dnech od 8,00 - 18,00 hod. Je možno doručit květinu i expres do 1 hodiny po objednání bez příplatku, případně okamžitě, ale v závislosti na počtu a časovém rozvrhu objednávek od předchozích zákazníků, což bychom Vám však okamžitě sdělili. Doručování květin o sobotách, nedělích a svátcích zajišťujeme od 8,00 - 16,00 hod. Mimo tyto časy zajišťujeme i doručování květin v ranních i nočních hodinách po vzájemné předchozí dohodě s objednavatelem. Nemáme žádné cenové příplatky za doručování mimo stanovenou dobu, ani o sobotách, nedělích, ani o svátcích.

Ceník doručování květin po HK o okolí:

• cena kytice do 250,- Kč........doručení 100,- Kč
• cena kytice od 250 - 500,- Kč........doručení 50,- Kč
• cena kytice nad 500,- Kč........doručení zdarma

Tyto částky se automaticky vygenerují u případné on-line objednávky v internetovém formuláři.
Seznam míst - okolí Hradce Králové, pro které platí tento doručovací ceník najdete „ZDE".

Doručování květin po České republice, mimo HK a okolí:

Doručování květin zajišťujeme každý den, včetně sobot, nedělí a svátků. Standardně v pracovních dnech od 8,00 - 18,00 hod. Je možno doručit květinu i expres do 3 hodin po objednání bez příplatku, případně okamžitě, ale v závislosti na počtu a časovém rozvrhu objednávek u našich smluvních partnerů. Jinak standardně do 24 hod. po objednání květiny. Doručování květin o sobotách, nedělích a svátcích, případně v ranních nebo pozdních hodinách, po vzájemné předchozí dohodě s objednavatelem. Pro doručení květin o víkendu je třeba květiny objednat nejpozději v pátek do 16,00 hod. K doručení během státních svátků je třeba květiny objednat nejpozději do 16,00 hod. posledního pracovního dne před svátkem.

Ceník doručování květin po České republice:

  • jednorázový poplatek za zařízení a doručení květiny je 250,- Kč, a to na jakékoliv místo po celé České republice mimo Hradce Králové (viz. ceník po HK) + cena za vlastní kytici a případný dárek. Tato částka se automaticky vygeneruje u případné on-line objednávky v internetovém formuláři. Standardně se toto doručování květin provádí v síti po celé České republice za spolupráce našich smluvních květinářství. Při objednání květin přes naši firmu si můžete být jisti, že vybrané květiny budou vždy čerstvé a připraveny a doručeny z květinářství, které nabízí služby na nejvyšší úrovni. Naše firma spolupracuje pouze s nejlepšími květinářstvími v České republice a ve světě. Vaše objednávka bude realizována z květinářství, které se nachází co nejblíže místu adresy obdarované osoby.
  • jako další individuální možnost doručování květin po České republice nabízíme (jako jedni z mála), výrobu, uvázání a naaranžování květin, košů nebo aranžmá přímo u nás na prodejně z našich květin i materiálů a dovoz na Vámi určenou adresu po celé České republice. Týká se to převážně zákazníků, kteří mají s námi velice dobré zkušenosti s kvalitou a stylem vázání a nechtějí riskovat, že to bude vázat někdo jiný, případně zákazníků, kteří si přinesou své vlastnoruční přání či dárek osobně na prodejnu. Samozřejmě i tyto zákazníkem donesené věci respektujeme a doručíme. Cena za doručení květin přímo od nás na určenou adresu po celé ČR je pak 6,- Kč/km tam a zpět.
Web ve správě PSHK s.r.o.